Něco o nás

     O nás

          Naše zkušenosti, praxe a hodnoty

Naše zkušenosti začaly v roce 2010 ve firmách zabývající se montáží a servisem klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel. Později jsme pracovali na montážích pro společnosti jako jsou Kaufland ČR, ČEZ, Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice ale i soukromých subjektů. 

Máme tedy mnoholeté zkušenosti s montáží i servisem klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel, přímého chlazení i rekuperací. 

Po několika letech pod vedením firmy jsme se rozhodli, že půjdeme svou vlastní cestou, budeme se zaměřovat na osobnější přístup k našim zákazníkům a začali jsme v tomto oboru podnikat. V současné době pracujeme na projektech například pro FN Ostrava, Marlenku a Škoda Ekova (obojí ve spolupráci s firmou TEMEX) a velké množství soukromých subjektů.

Kvalita, osobní přístup, fér cena to jsou hlavní hodnoty a závazky k našim zákazníkům.


Umožňujeme montáž tepelných čerpadel na dotace Nová zelená úsporám 2023

Nová zelená úsporám je dotační program Ministerstva životního prostředí České republiky. Jeho cílem je podpořit úspory energie a využití obnovitelných zdrojů v bytových a rodinných domech. V roce 2021 tento program přešel do další etapy. Ukončení dotačního programu je plánováno na rok 2023. Navíc rozšiřuje své zaměření o další oblasti. Zvažujete-li pořízení tepelného čerpadla, může státní dotace významně snížit vaši vstupní investici o více než polovinu. Pro více informací o dotaci, nebo podání žádosti klikněte na logo níže. S žádostí o dotaci Vám umíme pomoct.